BOR BELEDİYESPOR 3-1 NİĞDE PMYO

Niğde Amatör lig  Play-Off  ilk maçında  Bor Belediye Spor, Niğde PMYO Spor  2-2 berabere kalmışlardı. Maçın rövanşı yapıldı.
27. 02. 2011 Pazar saat 12.00 de Bor 100. yıl stadyumunda oynanan karşılaşma da  Bor Belediye Spor, Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu Sporu 3-1 yenerek finale kaldı. Bor Belediye Sporun finaldeki rakibi ise Yeni Niğde Spor ile Mavi Martılar sporun yapacakları maç sonucu belli olacak.

Bor 100. Yıl Stadyumundaki maça Borlular ilgi gösterdi. Bu güne kadar namağlup oynayan Bor Belediye Spor'un bu dönem maçları adeta seyircisiz oynandı. Ancak Play Of maçlarında seyirci gerekli ilgiyi göstermeye başladı. Niğde'deki maç ve bu maçta yeteri kadar daha doğrusu bu güne kadar olan maçlardan çok çok fazla seyirci görüldü. Bayan seyircilerin de olduğu karşılaşma öncesinde Bor Belediye Spor Kulübü seyircilere kaşkol hediye etti.  

Maça her iki takımda hızlı başladı. İlk 10 dakikadan sonra PMYO spor oyuna ağırlığını koydu ve 16. Dakikada  ilk golü buldu.  Golden sora Bor Belediye Spor toparlandı ve bu gole 26 dakikada  karşılık verdi. 1-!. Bu golden sonra karşılıklı ataklarla geçen maçta İlk devre bu sonuçla bitecek derken 44. Dakikada yusuf sahne aldı ve Bor Belediye Spor ilk devreyi 2-1 önde kapattı.
İkinci devrede karşılıklı ataklarla geçti. Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu sporun gayretleri yeterli olmadı ve 76. Dakikada Serkan kendisinin 2. Takımının 3. golünü atarak skoru tayin etti 3-1.
Futbolcular, Maç başlamadan takımlar birbirlerine çiçeklerle başarı dilediler. Maç bitimindede aynı şekilde birbirlerini kutlayarak ayrıldılar…

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !